Csomaginformáció: +36 20/3473107
Futárrendelés: +36 20/5244777
E-mail: info@famafutar.hu

Budapesti futárszolgálat vevőszolgálati és ügyfélkapcsolati munkatársat keres

Feladatok:

-vevői telefonhívások rögzítése és nyomon követése

-rendszeres vevői kommunikáció email-ben

-teljesítménymutatók rögzítése

-napi, heti és havi riportok készítése

-kiszállítások koordinálása

-operációval való rendszeres kapcsolattartás

-belső problémák megoldásában aktív szerepvállalás

Elvárások:

-érettségi bizonyítvány

-magabiztos MS Office ismeretek

-pontosság, precizitás, monotonitás tűrés

-önálló munkavégzésre való képesség

Előnyt jelent:

-hasonló területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

-Hosszú távú, biztos munkahely

-Teljes munkaidős állás

-Segítőkész, figyelmes bánásmód

-Tiszta, kulturált környezet,fiatal és vidám munkahelyi légkör

-Munkavégzés hétfőtől péntekig

-Versenyképes fizetés

A munkakör betöltésének feltétele a hatósági erkölcsi bizonyítvány megléte, melyből egy 30 napnál nem régebbi eredeti példányt legkésőbb a munkaszerződés megkötésekor bekérünk.

A magyar nyelven írt fényképes önéletrajzából, valamint fizetési igényét is tartalmazó motivációs leveléből álló jelentkezését a karrier@famafutar.hu címre várjuk!

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület