Csomaginformáció: +36 20/3473107
Futárrendelés: +36 20/5244777
E-mail: info@famafutar.hu

Business analyst

Főbb feladatok:

- fejlesztési projektek támogatása,

- tesztelés,

- pontos üzleti igények felmérése/megértése és dokumentálása,

- üzleti igények egyeztetése, összehangolása, konszolidálása, ellentmondások feltárása,

- folyamatos kapcsolattartás a fejlesztőkkel,

- üzleti igény specifikációk készítése a fejlesztők részére,

- javítási és módosítási javaslatok kidolgozása,

- részvétel az szoftverfejlesztési, tesztelési dokumentumok elkészítésében és karbantartásában, valamint azok értékelésében,

- részvétel oktatási anyagok elkészítésében.

Az álláshoz tartozó elvárások

- legalább 5 év tapasztalat szoftverfejlesztésben és/vagy komplex IT rendszerek készítésében,

- stratégiai szemlélet,

- angol nyelvtudás (legalább írásban),

- analitikus és elemző gondolkodásmód,

- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- erős felhasználói szintű informatikai ismeret.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk
- hosszú távú, biztos munkahely,

- teljes munkaidős állás,

- támogató munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat,

- versenyképes juttatási csomag,

- home office lehetőség (alkalmanként),

- folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség,

- folyamatosan fejlődő vállalati környezet.

A pozíció megjelölésével és bérigénnyel ellátott fényképes önéletrajzát várjuk a balint.toth@famafutar.hu e-mail címen.